Кипърският АЕЛ (Лимасол) излъга Партизан (Белград) с 1:0 в първи мач от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Единственото попадение заби котивоарецът Джили Воухо още в 13-ата минута. Така "гробарите" ще имат изключително тежка задача на своя “ЮНА” на реванша. Българският национал Иван Иванов игра цял мач за Партизан и се представи стабилно, но грешка на неопитния му колега в защита Аксентиевич позволи на Воухо да се разпише.

Българска съдийска тройка ръководи мача. Станислав Тодоров бе главен рефер, а негови асистенти бяха Веселин Мишев и Иво Колев. Четвърти съдия бе Александър Костадинов.
Тодоров ръководи и друг мач на българин от евротурнирите. Той бе съдия на сблъсъка от Лига Европа Лех (Познан) - Хазар (Ленкоран), а в състава на поляците игра Александър Тонев.