Черно море с лекота победи Добруджа с 4:0 в контрола на стадион „Тича“. Възпитаниците на Стефан Генов нямаха никакви проблеми със своя противник, който се отчете с едва два удара към вратата на домакините.

Още в 8-ата минута Капитанов намери с пас Георги Илиев и халфът успя да препарира вратаря на съперника с удар от дузпата. Две минути по-късно домакините трябваше да извършат принудителна смяна, след като Детелин Димитров бе ударен в главата и се оказа, че не може да продължи мача.

В началото на втората част Черно море стигна до втори гол. След центриране в наказателното поле бранителят на добричлии Маджиров с глава разстреля собствения си вратар.

В края на мача удари часът на Атанас Илиев. Юношата на Черно море се разписа последователно в 79-ата и 89-ата минута, за да оформи крайното 4:0.