Опитай късмета си с БЛИЦ ГЕЙM 2!

ЦСКА се наложи с минималното 1:0 над новака в "Б" група ФК "Раковски". Срещата, която се състоя на терена на комплекс "Царско село", беше закрита за фенове и журналисти.

Единствения гол отбеляза основният реализатор след завръщането си на "Армията" Мишел Платини. Бразилецът беше точен секунди преди почивката, когато размина трима и с плътен удар прониза Илия Николов за 1:0. Резултат, който се запази непроменен до последния съдийски сигнал.

В двубоя участие взеха много нови футболисти. Сред титулярите пък личаха имената на само четирима българи - Карачанаков, Крачунов, Попов и новото попълнение Михаил Венков. На вратата започна намиращият се на проби италиански вратар Давиде Баси, който на почивката беше заменен от Благой Макенджиев.

На два пъти гости нацелваха гредите. Първо в 10-ата минута тя се оказа в помощ на Баси, а след това в 72-ата пък "удари" едно рамо и на Макенджиев. Малко преди това вратарят на ЦСКА се прояви блестящо след удар на Емил Аргиров.

Съставът на ЦСКА: Баси, Родригес, Попов, Крачунов, Венков, Киракидис, Пакурар, Сержиньо, Присо, Платини, Карачанаков
През второто полувреме се появиха: Макенджиев, Бенжалюн, Грънчов, Дито, Анисе, Тасио, Шеридън