Елитният Миньор (Перник) направи 1:1 в контролна среща с третодивизионния Сливнишки герой. Двубоят се игра в Сливница и домакините откриха резултата след половин час игра, а Перничани изравниха след почивката.

В 33-ата минута Николай Миланов даде аванс на Сливнишки герой. При изпълнение на корнер той надскочи защитата на Миньор и стреля с глава. Топката се отби в тялото на друг футболист и след рикошета пак стигна до Миланов, който този път нямаше проблем да уцели вратата.

През второто полувреме Миньор изравни чрез Томислав Павлов. Преминалият през школата на Селтик Павлов отне топката от Ангел Петров, който се опита да го финтира пред границата на наказателното поле и изравни с мощен удар от дъгата на пеналта.