Бившият халф на “Левски” Дарко Тасевски записа загуба в дебюта си за израелския Ирони (Кирят Шмона) в мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Тимът на македонеца падна от словашкия Жилина с 0:1 като гост и остави много въпросителни за реванша в Светите земи след седмица.

Дарко започна като титуляр за шампиона на Израел и игра сравнително добре. В 33-ата минута той получи жълт картон за грубо влизане в краката на словашки бранител. В 82-ата минута Тасевски бе сменен от Газал. Броени секунди по-рано Пячек вкара единствения гол в мача след центриране от крилото. Както е известно, Жилина се превърна в кошмар за българските отбори, след като първо отстрани "Левски", а после и Литекс в евротурнирите.