Българският национал Александър Тонев игра 11 минути за Лех (Познан) при равенството 1:1 с казахтанския Жетису в мач-реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Поляците продължават напред с общ резултат 3:1.

Бартош Шлюсарски откри за Лех в 14-ата минута, когато отне топката от Дорбашинович и без проблем простреля вратата на Логиновски. Минута преди почивката Мужиков изравни с удар извън наказателното поле, който изненада стража Которовски.

Българският национал Александър Тонев се появи в игра в 79-ата минута, когато замени Иван Джурджевич. Цял мач за Жетису игра бившият футболист на Черно море и Локомотив (Пловдив) Танко Дяков. В следващия кръг Лех (Познан) играе с азерския Хазар (Ленкоран).