Локомотив (София) започна с убедителна победа лятната си подготовка. Отборът разби с 5:0 в Самоков Пирин Благоевград, който е във „В” група. Локомотив откри чрез Павел Петков в 44-ата минута. През второто полувреме треньорът Тони Велков заложи на нова единадесеторка. Александър Манолов се разписа за 2:0 в 60-ата минута, а последните три гола в мача бяха реализирани с глава. Техни автори станаха Иво Иванов в 69-ата, Димитър Илиев в 81-ата и отново Манолов в 83-ата.

В 80-ата минута за втори жълт картон бе изгонен Даниел Гаджев от Локомотив. Полузащитникът направи дебют за Локомотив, след като за последно игра в Монтана. И на новото място обаче Гаджев продължава да си изкарва червени картони. През изминалия сезон той натрупа 5 с екипа на Монтана и счупи всякакви рекорди.

Следващата проверка на Локо Сф е в петък от 18 часа срещу Пирин ГД отново в Самоков от 18 ч.

Локо Сф: Галев, Коев, Върбанов, Бранеков, Добрев, Димитров, Б. Илиев, Павел Петков, Владимир Иванов, Бр. Стоянов, Антонио Павлов /Михайлов, Ю. Петков, Иво Иванов, Даниел Гаджев, Св. Петров, Даниел Пеев, Васил Велев, Александър Манолов, Димитър Илиев)