Рекорд, достоен за Гинес, поставиха четирима братя, които играят за националния отбор на Таити. Фамилията Тео вкара забележителните 9 гола в мача със Самоа спечелен с 10:1.

Лоренцо Тео заби 4 попадения, като три от тях бяха в рамките на 3 минути – от 83-а до 85-а. Това е един от най-бързите хеттрици в историята на футбола. Той вкара и първия гол в мача в 8-ата минута. Неговият близнак Алвин се разписа на два пъти в 19-ата и 38-ата минута, а батко им Джонатан Тео също вкара два.

Тиани Тео, който замени брат си Алвин в 53-ата минута, също се разписа още с първото си докосване до топката. Единственото попадение, което не бе дело на фамилията вкара Чонг Ху в 60-ата минута, а за домакините се разписа Мало в 70-ата.