Срещата по минути!
7- Жуниньо навлезе в пеналта и опита удар по земя, който обаче бе неточен
15- Нищо интересно на терена през първите 15 минути. Стихен натиск на "Левски", който все още не дава резултат
16- Иван Цветков бе изведен на изгодна позиция, но стражът на гостите се хвърли в краката му и спаси
17- topka.jpg ГОЛ за "Левски"!! Иван Цветков преодоля трима футболисти на Светкавица и изведе сам срещу вратаря Владо Гаджев, който без проблем реализира за 1:0.
20- Калво бе намерен в пеналта на гостите от Пинто, испанецът центрира,към Рамос, който покачи на 2:0, но страничният рефер отсъди аут при паса на Калво
29- Хубав далечен удар на Гаджев, но малко встрани то вратата
35- Жуниньо се пребори за една топка в наказателното поле на Светкавица, след което подаде към Йовов, който от метър не успя да отбележи
41- topka.jpg ГОЛ за "Левски"!!! Тони Калво реализира второ попадение за "сините", след като от малък ъгъл вкара елегантно.
44- topka.jpg ГОЛ за "Левски"!!! Иван Цветков бележи на празна врата след чудесна асистенция на Жуниньо
46- smqna.jpg Две смени на полувремето в състава на Светкавица - Генов и Мартинов влизат на местата на Маркес и Дамянов
50- Силен изстрел на Генов от далечна дистанция, високо над вратата на Левски
52- Жуниньо направи за смях цялата отбрана на гостите, но ударът му срещна гредата на вратата на Светкавица
57 - smqna.jpg Смяна в "Левски". Капитанът на "сините" Пламен Илиев напуска, в игра се появява Божидар Митрев. Юношата на "Левски" ще изиграе последните си минути за отбора, след като договорът му не бе подоновен и той напуска.
62- topka.jpg ГОЛ за "Левски"!! Кристовао Рамос вкарва, след като Нуно Пинто излезе сам срещу вратаря, но вместо да стреля, подаде на Рамос и той от метър не сгреши.
64- topka.jpg ГОЛ за "Левски"!!! Сюлейман Диамутен бележи, след като Жуниньо го изведе сам на празна врата.
65- smqna.jpg Двойна смяна в "Левски" -  Антонио Вутов и Симеон Райков заменят Рамос и Йовов.
75- topka.jpg ГОЛ за "Левски"!!! Иван Цветков вкарва шести гол за "сините" с удар от 5-6 метра.
85- topka.jpg ГОЛ за "Левски"!!! Иван Цветков бележи третия си гол в мача, след като финтира двама бранители и с удар от точката на дузпата реализира.

"Левски" - Светкавица 7:0
1:0 Владимир Гаджев (17), 2:0 Тони Калво (41), 3:0 Иван Цветков (44), 4:0 Кристовао Рамос (62), 5:0 Сюлейман Диамутен (64), 6:0 Иван Цветков (75), 7:0 Иван Цветков (85)

“ЛЕВСКИ”: 23.Пламен Илиев (к) (57- 24.Божидар Митрев), 4.Стефан Станчев, 6.Орлин Старокин, 25.Сюлейман Диамутен, 28.Нуно Пинто, 45.Владимир Гаджев, 10.Христо Йовов (65- 30.Антонио Вутов), 19. Иван Цветков, 16.Кристовао Рамос (65- 11.Симеон Райков), 8.Тони Калво, 12. Жуниньо
Резерви: 24.Божидар Митрев, 11.Симеон Райков, 15.Никола Яначков, 17.Даниел Младенов, 20.Александър Башлиев, 26.Христо Попадийн, 30.Антонио Вутов
Старши треньор: Ясен Петров

СВЕТКАВИЦА:1.Иван Георгиев (к), 2. Мариян Станчев, 5.Иван Иванов, 6.Румен Стоянов, 7.Невен Венков, 20. Калоян Цветков, 11. Тихомир Кънев, 15.Ели Маркес (46- 4.Даниел Генов), 24.Игнат Дамянов (46- 21.Емил Мартинов), 10.Славчо Шоколаров, 9.Николай Вълев
Резерви: 88.Тодор Тодоров, 4.Даниел Генов, 21.Емил Мартинов, 23.Христо Стамболийски
Старши треньор:  Альоша Андонов