Опитай късмета си с БЛИЦ ГЕЙМ!

От ЦСКА показаха подутия глезен на Жуниор Мораес след вчерашното дерби с "Левски", загубено с 0:1. На официалната си интернет страница "армейците" представиха три снимки на десния крак на бразилеца и обявиха, че това са последствията за него след сблъска му с вратаря на "сините" Пламен Илиев в 68-ата минута.

Бразилецът претендираше за дузпа в ситуацията, която обаче съдията Николай Йорданов подмина. Реферът реши да не посочва бялата точка, както прецени и малко преди това за ситуацията между Дъстли Мулдер и Антон Карачанаков, при която талантът на "червените" падна в наказателното поле на "сините", но дузпа отново нямаше. Йорданов дори не даде и жълт картон на младока за симулация, докато Мораес получи такъв.

Съобщението към снимковия материал, публикуван на официалния сайт на ЦСКА:

Армейци,

представяме на вашето внимание снимки на подутия глезен на Жуниор Мораес, който пострада при сблъсък с Пламен Илиев в 68-ата минута на вечното дерби.