Валенсия разби с 4:0 у дома Бетис в мач от 35-ия кръг на испанската Примера дивисион. На “прилепите” предстои полуфинал-реванш в Лига Европа срещу Атлетико (Мадрид). В първия двубой Валенсия загуби на “Висенте Калдерон” с 2:4. Този път “прилепите” вкараха четири гола на Бетис, дело на Жонас (7), Софиен Фегули (63), Роберто Солдадо (86) и Пабло Пиати (88). Двама играчи на Бетис бяха изгонени през втората част – Дорадо и Хорхе Молина.

В 6-ата минута Роберто Солдадо свали с глава за Жонас Гонсалвеш, който с едно докосване преодоля вратаря за 1:0. В 43-ата минута Серхио Каналес тресна гредата. През втората част домакините обсадиха вратата на гостуващия тим. Дорадо получи червен картон в 57-ата минута за фаул срещу откъсващия се Фегули. В 63-ата минута именно Софиан Фегули се възползва от центриране на Каналес и от въздуха направи резултата 2:0. В 87-ата минута пРоберто Солдадо заби трети гол за домакините, след като получи чудесен пас от Пабло Пиати. Аржентинското крило Пиати оформи крайното 4:0 в 89-ата минута. Малко по-късно гостите получиха и втори червен картон за Молина.