Ливърпул разочарова за пореден път през сезона, след като загуби на “Анфийлд” с 0:1 от Уест Бромич. Единствения гол отбеляза Питър Одемвинги в 75-ата минута. Луис Суарес и Андрю Каръл играха цял мач в в атака, но не успяха да превземат вратата на гостите. Двамата пропуснаха много положения, няколко пъти и гредите помогнаха на гостите. В началото на втората част Джордан Хендерсън с удар от границата на наказателното поле разтресе горната греда зад Бен Фостър. В 60-ата минута Дирк Каут също удари гредата. В 67-ата минута гостите на два пъти избиваха топката от голлинията след удари на Джей Спиъринг и Луис Суарес. След много пропуски на домакините в 75-ата минута те допуснаха гол. Глен Джонсън първо добре затвори Юсуф Мулумбу на фланга, но след това подаде топката точно в краката на халфа, за да изведе той Питър Одемвинги сам срещу Рейна и да го прониже за 0:1. Уест Бромич си тръгна с три точки от "Анфийлд" за пръв път от 1945 година насам./БЛИЦ