Пирин Балканстрой (Разлог) победиха като домакин Славия (София) с 3:1 гейма (22:25, 25:22, 25:23, 25:13) в мач от последния кръг на Суперлигата. Така волейболистите от Разлог постигнаха 21-а победа в първенството, като завършиха редовния сезон на първо място, само с една загуба - от Арда (Кърджали).

Славия пък открадна много важен гейм от домакините, като с това бетонира 8-ото си място и ще бъде един от участниците в плейофите. Като първи и осми двата тима оформят и една от двойките в плейофите, като домакин в първата среща ще бъде Пирин Балканстрой.

С най-голям актив за пиринци завършиха Светослав Гоцев и Йордан Желязков с по 13 точки. Също с по толкова за Славия се отчетоха Стойко Стоянов и Галин Николов.