Черно море загуби тежко с 0:4 от 10-ия в полското първенство Ягелония. Проверката се игра в Турция, а “моряците” инкасираха попаденията още през първата част. Още в 1-ата минута 37-годишният Томаш Франковски откри резултата, а в 22-ата Гжегош Расяк покачи на 2:0, след като засече с глава центриране на съотборник. В 24-ата минута Ягелония вкара за 3:0 след гол на Купиш. В 37-ата минута ветеранът Франковски оформи крайното 4:0.

През първото полувреме футболистите на Стефан Генов имаха две добри възможности за гол. Георги Илиев пропусна да изравни в 14-ата минута, а малко по-късно и Паломино не успя да реализира. След почивката “моряците” създадоха няколко добри положения. В 72-ата минута Георги Илиев нацели греда, а 120 секунди по-късно Симеонов не успя да се разпише отблизо.

Черно море - Ягелония 0:4
0:1 Томаш Франковски (1), 0:2 Гжегош Расяк (22), 0:3 Купиш (23), 0:4 Томаш Франковски (37)