Миньор (Перник) победи Динамо (Букурещ) с 3:1 в контрола в Анталия (Турция). Става въпрос за успех над втория тим на румънския гранд. “Жълто-черните” доминираха в двубоя и заслужена се поздравиха след края му.

Крум Бибишков откри резултата в 14-ата минута след центриране на Милен Василев. Точно преди почивката Бибишков стреля опасно, вратарят на съперника изби и притичалият Бен Рамдан покачи на 2:0.

В 56-ата минута Динамо намали със спорен гол на Битев. Българите имаха претенции за засада. Крайното 3:2 фиксира Томислав Павлов в 79-ата минута.

Миньор: Иван Чворович, Костадин Марков, Борислав Стойчев, Николай Христозов, Бомела, Ванчо Траянов, Том, Милен Василев, Окечукво, Бен Рамадан, Крум Бибишков (Банков, Михов, Хаджиев, В. Василев, Павлов, Стоянов, Йорданов, Иванов, Цветков, Аджов, Тодоров)./БЛИЦ