“Ботев” (Враца) записа първа победа с новия си треньор Тони Здравков-Сухия. “Зелените” спечелиха с 2:0 контролата си срещу Малеш в Микрево. Първото попадение падна преди почивката, когато Ивайло Данчев бе точен с глава. През втората част Асен Чалъков оформи крайния резултат, след като също се разписа с глава.

Ботев” (Враца), първо полувреме: Веселин Цветковски (Христо Митов), Антон Петров, Росен Ванков, Петър Альошев, Тихомир Найденов, Ивайло Раденцов, Николай Николов, Илия Илиев, Михаил Петров, Бранимир Костадинов, Ивайло Данчев
“Ботев” (Враца), второ полувреме: Христо Митов (Димитър Иванов), Антон Петров, Дейвид Пенчев, Мартин Ковачев, Николай Маринов, Светослав Валериев, Лъчезар Балтанов, Иван Коконов, Асен Чалъков, Николай Христов, Николай Владинов