ЦСКА победи като гост Арда (Кърджали) с 3:0 гейма (25:16, 25:22, 25: 14) в мач от мъжката волейболна Суперлига, игран в столичната зала "Васил Симов".

Успехът е девети за селекцията на Александър Попов от началото на сезона. ЦСКА има и 2 загуби, но след 11 изиграни мача заема лидерската позиция. Арда пък има актив от 5 загуби и 4 победи, като запазва четвърта позиция в таблицата.

В днешната среща волейболистите на ЦСКА не допуснаха изненада на собствен терен, като сломиха лесно гостите от Кърджали. Така "армейците" извоюваха важна победа преди отпътуването си в неделя за Белгия за поредния мач от Шампионската лига. На 13 декември (вторник) "червените" се изправят срещу Нолико. Двубоят е от 21:30 часа българско време и ще бъде предаван пряко по btv action.