Светкавица елиминира Видима-Раковски от турнира за Купата на България, постигайки победа в Севлиево с 6:5 след изпълнение на дузпи (0:0 в редовното време и 1:1 след продължения).

В началото на първото продължение - 93-ата минута, избраниците на Костадин Ангелов поведоха в резултата. Атанас Иванов беше повален в наказателното поле на гостите и съдията Таско Тасков отсъди дузпа. Георги Какалов беше точен и даде преднина на Видима-Раковски - 1:0.

Гостите не се примириха и в 114-ата минута изравниха. Йорданов центрира от свободен удар и Диян Димов отбеляза с глава за 1:1.

Стигна се до дузпи, при които по-точни бяха футболистите на затъналия в "А" група Светкавица. За Видима-Раковски отбелязаха Самет Ашимов, Руслан Иванов и Ангел Русев, а пропуснаха Ахмед Хикмет и Георги Какалов.

Избраниците на Никола Спасов реализираха и четирите дузпи и не се наложи да изпълняват пета.