Добруджа се класира за 1/8-финалите за Купата на България. В мач от 1/16-финалите домакините преодоляха трудно с 1:0 Несебър. Двата отбора са съседи в класирането на Източната “Б” група. “Жълто-зелените” стигнаха до измъчения успех след гол от дузпа на Павлин Тодоров в третата минута от добавеното време. Още в 12-ата минута Добруджа можеше да излезе напред в резултата, след като главният съдия отсъди дузпа за фаул срещу Илиев. Филип Флоров застана зад топката, но шутът му бе отразен. През втората част домакините продължиха да доминират, но не успяха да стигнат до попадение. В 93-ата минута реферът Атанас Димитров даде нова дузпа за Добруджа. Този път зад топката застана Павлин Тодоров, който вкара за крайното 1:0./БЛИЦ