“Ботев” (Пд) записа труден успех с 1:0 срещу Добруджа в мач от 10-ия кръг на Източната “Б” група. На трибуните на стадион “Христо Ботев” бе Милен Радуканов, който преди срещата бе представен официално като треньор на “канарчетата”.

Единственото попадения реализира Димитър Байрев в 65-ата минута. Голът бе изработен от Александър Алексанров-Кривия, който хитро изведе съотборника си. Байрев вкара на празна врата.

Спорен момент имаше пет минути по-рано, когато гол на Атанас Курдов бе отменен. Домакините бурно протестираха.

Всички резултати тук

“БОТЕВ” (Пд) – ДОБРУДЖА 1:0
1:0 Димитър Байрев (65)

“Ботев” (Пд): 1.Армен Амбарцумян, 11.Йордан Христов, 13.Костадин Гаджанов, 5.Николай Домакинов, 4.Владимир Байрев (72 – 20.Николай Манчев), 14.Ангел Рахов, 3.Димитър Байрев, 30.Александър Александров, 17.Ивайло Димитров, 8.Тодор Неделев, 39.Атанас Курдов

Добруджа: 12.Николай Радомиров, 3.Младен Димитров, 6.Филип Флоров, 20.Здравко Петров, 8.Николай Илиев, 14.Недко Ангелов, 22.Валери Михайлов, 23.Филип Филчев (70 – 13.Денис Судин), 11.Славомир Илиев (79 – 10.Михаил Паскалев), 29.Васил Тачев (76 – 19.Павлин Тодоров), 9.Ивайло Лазаров

Стадион: “Христо Ботев”
Жълти картони: Илиев, Ангелов (Д)