Мъката на Берое продължава. “Зелените” направиха 0:0 като гост на Монтана и все още нямат победа през сезона. Тимът все пак спечели първа точка след изиграни осем мача.

За тима на Илиан Илиев титуляр бе вратарят Ивайло Иванов, който подписа пред седмицата. Той се представи на ниво, но това не помогна на съотборниците му да спечелят мача. В предни позиции си партнираха Петър Димитров, Емил Ангелов и Евгени Йорданов. В Монтана сериозни проблеми нямаше и Стефан Грозданов заложи на обичайния си състав.

По време на мача се видя, че проблемът на Берое е психологически. Отборът създаде няколко опасни положения, но играчите като че ли не си вярваха, че може да отбележат гол. Емил Ангелов бе много активен, като в първите десет минути направи две хубави атаки. В 15-ата минута Ивайло Иванов спаси опасно положение след удар на Сандански във вратата директно от корнер. До почивката играта се изнерви и голови положения нямаше.

Берое натисна през второто полувреме, но гол не падна. В 67-ата минута Луис Едуардо преодоля двама защитника и намери Чипев, който останал сам срещу вратаря би в тялото му. Малко след това Ивайло Иванов изпусна една топка, но играч на Монтана не овладя и така двубоят завърши при нулево равенство.

МОНТАНАБЕРОЕ 0:0

montana.jpgМонтана: 1.Христо Иванов, 11.Александър Дюлгеров, 3.Емил Копаранов, 6.Тихомир Трифонов, 4.Радослав Бачев, 18.Янко Сандански, 8.Димитър В. Илиев (84 - Коемджиев), 20.Николай Чипев, 9.Луис Едуардо, 17.Димитър Кр. Илиев (62 - Мичев), 19.Борис Кондев
Резерви: 12.Атанас Аршинков, 7.Йордан Тодоров, 5.Димитър Коемджиев, 16.Владимир Мичев, 15.Георги Аврамов, 2.Георги Мечечиев, 22.Валери Беров

ber.jpgБерое: 99.Ивайло Иванов, 2.Здравко Илиев, 5.Ваня Дзаферович, 24.Станислав Бачев, 28.Веселин Пенев, 10.Диан Генчев, 14.Евгени Йорданов (59 - Златинов), 18.Петър Костадинов, 21.Славен Станкович (59 - Велев), 80.Емил Ангелов (84 - Абушев) , 88.Петър Димитров
Резерви: 1.Мартин Теменлиев, 44.Виктор Софрониев, 6.Янко Вълканов, 19.Владислав Златинов, 16.Стефан Велев, 9.Рангел Абушев, 11.Атанас Чепилов

Стадион: “Огоста”
Съдия: Николай Йорданов
Жълти картони: Мичев, Чипев (М),  П. Димитров, Йорданов (Б)