С равенства 1:1 завършиха срещите Селтик – Удинезе и Рен – Атлетико (Мадрид) от втория кръг на Група „I” в турнира Лига Европа. И в двата мача домакините поведоха в резултата, но допуснаха изравнителни попадения в заключителните минути.

В Глазгоу шотландският гранд Селтик поведе на Удинезе още в 3-ата минута с гол от дузпа на корееца Ки-Сунг Юнг, но в 88-ата минута „фриуланите” стигнаха до точката също след гол от дузпа на Алмен Абди.

Във Франция Рен дръпна напред в резултата срещу Атлетико (Мадрид) след гол на Виктор Монтано, но в 87-ата минута Хуанфран възстанови равенството и донесе точката на „дюшекчиите”.

Така класирането в групата не се промени. Лидери продължават да са Атлетико и Удинезе с по 4 точки, докато Селтик и Рен останаха с по една.