Миньор и Славия завършиха наравно 1:1 в мач от 3-ия кръг на "А" група. Двуобят се игра на стадион "Славия" в Овча Купел и домакин беше Миньор, тъй като е наказан да не играе в Перник. И двата гола паднаха през първото полувреме. Още в 13-ата минута след продължителна атака на Славия и рикошет в наказателното поле, топката попадна в защитника Филип Филипов, който от 12-13 метра я прати в десния ъгъл на вратата на Чворович за 1:0 в полза на Славия.

“Белите” продължиха да играе по-добре и владееше инициативата до края на първото полувреме. В 45-ата минута след дълъг пас на Костадин Марков, Милен Василев овладя отдясно, стигна почти от аутлинията, върна в наказателното поле, където Бибишков пропусна за Том и той от точката на дузпата стреля и изравни за 1:1.

През второто полувреме Миньор имаше повече добри възможности да поведе в резултата. Треньорът на Славия Мартин Кушев пусна в игра последователно Георги Христов, Даниел Пеев и Спас Георгиев, но Славия вече беше предоставил инициативата на Миньор. Домакините атакуваха чрез Окечуко и Явор Въндев, но и това не промени ситуацията в резултата. Николай Божов и Крум Бибишков от двете страни размениха по една голова възможност, но и двете бяха спрени от съдиите, първият за нарушение, а след това и за засада./БЛИЦ