Партизан Белград с Иван Иванов в състава отпадна от Шампионската лига. Сръбският тим завърши 1:1 на собствен терен срещу белгийския Генк в мача-реванш от Третия квалификационен кръг на турнира. Този резултат обаче не бе достатъчен на „гробарите”, които загубиха първият двубой с 1:2.

Българският бранител започна като титуляр двубоя и остана до последния съдийски сигнал. Първото полувреме върна надеждите на домакините, че все пак ще могат да продължат в Шампионската лига, след като Томич се разписа за 1:0. Милийкович направи дузпа в 58-ата минута и Восен изравни за 1:1. До края на двубоя “черно-белите” от Белград не успяха да стигнат до второ попадение. Партизан отпада от Шампионска лига, но продължава в плейофите на Лига Европа./БЛИЦ