Славия представи отбора си за новия сезон с равенство – 2:2 с кипърския Аполон (Лимасол). Преди мача феновете приветстваха новите попълнения Живко Желев,
Юлиян Попев, Атанас Борносузов, Ели Маркес, Том, както и завърналите се след преотстъпване Атанас Дреновички, Иван Коконов и Галин Иванов. През новия сезон треньорът на “белите” Мартин Кушев ще разчита на 25 играчи.

Кушев и асистентът му Йордан Петков играха десет минути в началото на двубоя, който бе техен бенефис.

Славия игра по-добре през първото полувреме, но вкара само един гол. В 30-ата минута Галин Иванов бе фаулиран в наказателното поле и Николай Божов вкара от дузпа. Пет минути преди почивката преди една от малкото си атаки кипърците изравниха чрез Матушович.

Малко след подновяването на играта “белите” отново излязоха напред. Борносузов намери Иванов, който вкара със силен шут от границата на наказателното поле. В 80-ата минута Аполон стигна до равен след ново попадение на Матушович.

Славия: Кунчев, Филипов, Желев, Й. Петков, Маркес, Гал. Иванов, Борносузов,
Юруков, Р. Димитров, Кушев, Жуниньо (Петров, Тодоров, Дреновички, Пеев, Илиев, Том, Г. Христов, Василев, Огнянов, Стойков, Попев, Божов, Васев)