Локомотив (София) претърпя загуба с 1:4 от гръцкия Атромитос в контрола, играна в "Надежда". Треньорът на "железничарите" Диян Петков заложи предимно на тези, които не играха срещу Шльонск (0:0). Спецът искаше да запази титулярите за предстоящия реванш с поляците. Решителният сблъсък от Лига Европа е в четвъртък от 20:30 часа на Националния стадион "Васил Левски".

Участие в контролата срещу завършилия на 12-о място в последния шампионат на Гърция Атромитос взеха Марчо Дафчев, Коста Янев и Калоян Караджинов, но и те не успяха да спасят тима си от тежката загуба.

Единственото попадение за Локо (Сф) реализира Мариян Андонов. Македонският нападател се разписа от малък ъгъл в 69-ата минута.

ЛОКО (Сф) - АТРОМИТОС (Гър) 1:4
0:1 Анастасакос (25), 0:2 Анастасакос (43-дузпа), 0:3 Белич (57), 1:3 Мариян Андонов (69), 1:4 Епщайн (78)