Линкълн Сити поднесе поредната бомба за Купата на Англия. Петодивизионният! отбор изхвърли от турнира елитния Бърнли, след като го победи като гост с 1:0. След успеха Линкълн се класира за 1/4-финалите за първи път в 103-годишната си история.

Шон Рагет беше точен с глава минута преди края на редовното време. Линкълн е първият тим от Футболната лига на Англия, който стига до четвъртфинал във ФА Къп от Втората световна война насам.

В 89-ата минута при поредния ъглов удар за Линкълн Шон Рагет се извиси при далечната греда и стреля много добре в близкия горен ъгъл. Вратарят изби топката, но още в реално време се видя, че го прави зад голлинията. Технологията впоследствие потвърди редовността на попадението.