Глобиха 250 софиянци, не почиствали имотите си от сняг

https://blitz.bg/obshtestvo/globiha-250-sofiyanci-ne-pochistvali-imotite-si-ot-snyag_news478765.html Blitz.bg

До момента са глобени 250 собственици, които не са почистили прилежащите територии към имотите си, съобщиха от пресцентъра на Столичната община. Съставени са и три акта на юридически лица.

Екипи на Столичния инспекторат извършват проверки за непочистени прилежащи площи на търговски обекти, административни и офиси сгради и други, за които всички собственици и ползватели имат задължение да почистват на основание на Наредба за управление на отпадъците и поддържане и опазване на чистотата на територията на Столичната община. 

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай