Шамански курсове ще организира за своите служители управителят на ДКЦ-1 в Пловдив д-р Георги Кръстев, се разбра в сряда.
Недофинансирането в здравеопазването е на път да изчерпа и последните медицински средства за диагностициране на пациентите затова ще прибегнем до гадаене на болестите на пъп или на боб, аргументира предложението си д-р Кръстев.
Той го представи пред “бялата гилдия” на сбирка в заседателната зала на поликлиниката. Медиците под тепето изразиха така съпричастност с протеста на докторите и пациентите пред Министерския съвет в столицата.
Д-р Кръстев почерпи подчинените си медици със сливи и червено вино кат осимвол на недооценения труд на здравните работници и надеждата за едно по-светло бъдеще за здравеопазването. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.