Поредното видео за българската действителност набира популярност в социалните мрежи. На кадрите се вижда как един ядосан гражданин нахлува в кабинет за спешна помощ със скрита камера след като лекарят на смяна е отказал да прегледа негов роднина заради липса на пари.
40 лв. ли е цената на един човешки живот, пита с право младежът. Оправданията на доктора са с несъществуващи административни правила и фактът, че той "не работи със Здравната каса", поясняват от "Господари на ефира".
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.