Рут Колева няма мъж до себе си

Певицата се разделила с приятеля си преди 5-6 месеца

https://blitz.bg/shoubiznes/rut-koleva-nyama-mazh-do-sebe-si_news394063.html Blitz.bg

Певицата Рут Колева няма мъж до себе си. Това разкри самата тя в предаването „Преди обед” по bTV. „От 5-6 месеца съм сама”, призна изпълнителката, която от известно време се подвизава в САЩ.

По думите й до раздялата се стигнало заради чисто разминаване. „Много добре се разбирахме, той беше прекрасен човек, но нещо се случи”, посочи тя.

Преди връзката си с Александът певицата имаше отношения с Любо от предаването "Къртицата". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай