БЛИЦ TV: Делян Пеевски: Нямам нищо общо със спрените поръчки!

Разровете и вижте на кого е удобно някои хора да се крият зад това, заяви депутатът по повод твърденията, че фирмите са негови

https://blitz.bg/blitz-hit/blic-tv-delyan-peevski-nyamam-nishto-obshto-sas-sprenite-porachki_news394027.html Blitz.bg

Нямам нищо общо със спрените поръчки. Всички фирми, които имам, са обявени публично. Нямам общо с тия фирми. Това заяви депутатът от ДПС Делян Пеевски в кулоарите на парламента по повод намеците, че фирмите, чиито обществени поръчки бяха спрени, са свързани с него.

На въпрос защо се правят такива внушения, Пеевски отговори: „Вие си го обяснете. Малко разровете и вижте. Може би е удобно на някои хора да се крият за това“.

След което уточни: „Според мен тези неща къде излизат първо - в „Капитал“ и после какво се прави- преекспонира се: Пеевски, Пеевски. Кой си крие нещата зад Пеевски? Може би Прокопиев?“ /БЛИЦ
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай