Наплив! 142 бездомни в столицата са приети в кризисния център снощи

Почти е запълнен капацитетът

https://blitz.bg/stolitsa/napliv-142-bezdomni-v-stolicata-sa-prieti-v-krizisniya-centar-snoshti_news393807.html Blitz.bg

142 души са приети в Центъра за кризисно настаняване на бездомни хора в столичния кв. „Захарна фабрика” през изминалата нощ. Това каза за „Фокус” директорът на центъра Божанка Латева.

Тя посочи, че основната цел на центъра е да осигури подслон и вечеря на хората, останали без дом, за да не останат на улицата през нощта.

Латева припомни, че капацитетът на двата кризисни центъра е общо 170 души./БЛИЦ 
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай