На 17 и 18 февруари ще бъде извършено калибриране на дилатационите фуги и лагери на моста над река Марица при 24-ти км на автомагистрала „Марица“, съобщиха от Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ).
Това е стандартна процедура, която се прави при нови големи съоръжения, на които фугите и лагерите са монтирани през лятото и през зимните месеци е имало значителна разлика в температурите.
Движението по магистралата ще бъде ограничено и ще се ползва стария маршрут по първокласния път I-8 от Пловдив до Хасково./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.