66-годишна жена е починала днес в Карлово, докато е закусвала, съобщиха за БЛИЦ от полицията. Няма данни за насилие.
Дамата си е купила закуска от павилион на Арапския мост. Докато се хранела, се свлякла на земята пред очите на чакащите автобуса граждани. Те веднага подали сигнал за помощ, но жената е починала на място.
По информация на разследващи тя е починала от внезапен инфаркт или инсулт.
Кристина ИВАНОВА, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.