Започнаха снимките на осмата част на „Междузвездни войни”

Лентата трябва да излезе по кината в края на декември 2017 година

https://blitz.bg/kino/zapochnaha-snimkite-na-osmata-chast-na-mezhduzvezdni-voyni_news392382.html Blitz.bg

В Лондон започнаха снимките на осмата част на „Междузвездни войни”. Това съобщи шефът на Disney Роберт Айгер пред инвеститори. Лентата трябва да излезе по екраните през декември 2017 година, съобщава The Independent.

Домакин на снимките отново е студиото Pinewood.

Следва да се отбележи, че от Disney започнаха работата върху осмата част на сагата много преди „Силата се пробужда” да излезе по големите екрани. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай