Извънредно и първо в БЛИЦ: Полиция нахлу във ВАС!

Проверяват сигнал за поставена бомба

https://blitz.bg/stolitsa/izvanredno-i-parvo-v-blic-policiya-nahlu-vav-vas_news391881.html Blitz.bg

Полицаи нахлуха във Върховния административен съд на бул. "Александър Стамболийски" 18, научи БЛИЦ от очевидци. Акцията е заради сигнал за поставена бомба. До момента не е ясно дали в сградата е открито взривно устройство. Извършва се евакуация.

Сигналът е подаден около 10 часа. /БЛИЦ

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ! 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай