Селфи на края на бездната (СНИМКИ)

Сергей Волков има уникалната възможност да се снима в открития космос

https://blitz.bg/svyat/selfi-na-kraya-na-bezdnata-snimki_news391485.html Blitz.bg

Космонавтът Сергей Волков навярно има най-уникалното селфи. Руснакът се е щракнал не къде да е, а в.. открития космос. Космоселфито е било качено от самия Волков на страницата му в социалната мрежа. Снимките са заснети по време на научни тестове извън Международната космическа станция.

Докато работи с колегата си Юрий Маленченко по проекта "Реставрация", Волков щрака с микрокамера, съобщава RT.

Изданието припомня, че това не е първият случай, когато екипажът на МКС прави свои фотографии в открития космос. На 17 август м.г. Роскосмос публикува селфито на Генадий Падалки, направено по време на десетото му излизане извън космическия кораб. 

Превод: БЛИЦ










Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай