Двама берат душа след тежка катастрофа в Добрич

https://blitz.bg/intsidenti/dvama-berat-dusha-sled-tezhka-katastrofa-v-dobrich_news390901.html Blitz.bg

Двама шофьори берат душа в Интензивно отделение на болницата в Добрич след тежка катастрофа, съобщиха от полицията.

Установено е, че лек автомобил „Пежо” с добричка регистрация, управляван от 45-годишния А.А. при изпреварване се удря челно в насрещно движещия се автомобил „Опел” с варненска регистрация, управляван от 57-годишния В.А.

От двамата шофьори са взети са кръвни проби за употреба на алкохол. По случая е образувано досъдебно производство. 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай