Двама шофьори берат душа в Интензивно отделение на болницата в Добрич след тежка катастрофа, съобщиха от полицията.
Установено е, че лек автомобил „Пежо” с добричка регистрация, управляван от 45-годишния А.А. при изпреварване се удря челно в насрещно движещия се автомобил „Опел” с варненска регистрация, управляван от 57-годишния В.А.
От двамата шофьори са взети са кръвни проби за употреба на алкохол. По случая е образувано досъдебно производство.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.