По-скъпите винетки влизат в съда

Според недоволни шофьори правата им са нарушени

https://blitz.bg/obshtestvo/po-skapite-vinetki-vlizat-v-sada_news390437.html Blitz.bg

Върховният административен съд ще заседава по делото за новите цени на винетките. Според недоволните шофьори по-скъпите стикери засягат правата и интересите им, защото няма как да се движат по републиканските пътища, ако не платят винетна такса.

В жалбата си недоволните посочват, че не са спазени изискванията при публикуването на ценни книжа, а и видът на винетките не е бил обнародван в „Държавен вестник”, съобщава Нова телевизия.

В отговор на обвиненията регионалният министър Лиляна Павлова беше категорична, че винетките са напълно законни. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай