Камелия и на 45 с перфектно тяло, ето защо

Певицата вае силует с йога, хрупа зарзават

https://blitz.bg/shoubiznes/kameliya-i-na-45-s-perfektno-tyalo-eto-zashto_news390230.html Blitz.bg

Попфолк звездата Камелия поддържа стройната си фигура с йога, фитнес и глад веднъж седмично. "Ходя два пъти седмично на йога, а упражненията иначе си правя вкъщи. Храня се предимно със зеленчуци, пия фрешове. Глезя се със сауни, парни бани. Няма как, жената е едно цвете, което трябва да бъде поливано непрекъснато, за да цъфти.", обясни пред bTV изпълнителката на "Добре дошла".

Перфектната си визия на 45 бившата Мис Чипровци дължи и на хармоничната си връзка. Вече 18 години тя е с Цветин, който е двигател на кариерата си и неин личен мениджър. Разковничето към безоблачната връзка Камелия намира в споделянето.

"Щастието е функция на споделянето, ние си казваме всичко. Ние сме много близки и същевременно с това сме минали през много неща. Разделяли сме се веднъж за една година, в която обаче се чувахме през ден.", издаде блондинката. 

Кои са петте решителни крачки към умереното хранене четете на най-полезния здравен сайт zdrave.to
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай