Отварят два кризисни центъра за бездомни в София

https://blitz.bg/stolitsa/otvaryat-dva-krizisni-centara-za-bezdomni-v-sofiya_news302713.html Blitz.bg

Два кризисни центъра за бездомни хора отварят врати в столицата днес. Те се намират в блок 31 А и блок 48 в квартал "Захарна фабрика". В приютите хората, останали без покрив, ще получават подслон и топла храна.

Капацитетът на центровете е 170 души, ще работят от 18 часа вечер до 10 сутринта до края на март. Няма да се допускат тежко болни, хора, употребили алкохол и лица, които се издирват от МВР. Подобни центрове има и в Пловдив, Варна и Бургас. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай