70 души изчезнаха при потъването на ферибот

Засега само 14 са спасени

https://blitz.bg/svyat/70-dushi-izcheznaha-pri-potavaneto-na-feribot_news290287.html Blitz.bg

Най-малко 70 души са изчезнали след потъването на ферибот във водите край централната част на Филипините при лоши метеорологично условия в събота вечерта, предаде AFP, позовавайки се на правителствената служба за гражданска защита.

Фериботът „Махарлика ІІ” с най-малко 84 души на борда потънал край централния остров Лейте, като само 14 души са били спасени до момента от други плавателни съдове, каза говорител на службата.


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай