Най-малко 27 души са загинали, след като мощен тайфун връхлетя филипинската столица Манила, предаде AFP. Природната стихия, носеща името „Раммасум”, която бушува вече втори ден, остави столицата и покрайнините без ток.
„Повечето от загиналите са били ударени от паднали дървета”, заяви ръководителят на националната служба по бедствията Александър Пама./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.