Цветелин Кънчев пред БЛИЦ: Близките отношения на Кулезич с Цветанов са очевадни

Чудя се как тази седмица пропусна да покани него или Борисов

https://blitz.bg/obshtestvo/cvetelin-kanchev-pred-blic-blizkite-otnosheniya-na-kulezich-s-cvetanov-sa-ochevadni_news230048.html Blitz.bg

Аз не се смятам за някакъв герой. Но това е толкова очевадно – близките отношения на Кулезич с Цветан Цветанов. Аз просто бях първият, който го каза открито. Така коментира пред БЛИЦ лидерът на „Евророма“ Цветелин Кънчев сутрешната си схватка с водещата Люба Кулезич.

В ефира на Нова телевизия, както съобщи БЛИЦ, двамата си размениха реплики. Той й каза, че е близка приятелка с вътрешния министър Цветан Цветанов, а тя му отвърна да внимава, защото и тя имала какво да разкрие за него.

Лидерът на „Еворома“, обаче, не е притеснен от това нейно изказване. „Нейната реакция е от времето на Костов. Тя реагира така, когато е много смутена“, каза той и увери, че няма никакви притеснения от разкрития.

„Интересно ми е нейното поведение. Тя се има за топ журналист, а топжурналистиката има много изисквания, които тя не изпълнява“, каза Кънчев по адрес на Кулезич. Той дори изрази учудване, че тази седмица водещата е пропуснала да покани в предаването си Цветан Цветанов или Бойко Борисов.

Колкото до прогнозата на ясновидеца, предрекъл в студиото на същото предаване светло бъдеще за ГЕРБ и Борисов, Кънчев сподели, че дори това не е вярно. Баба му, която също се занимава с прогнози, е точно на обратното мнение. „Така че ще видим коя прогноза ще се сбъдне – на нейния ясновидец или на моята баба“, каза лидерът на „Евророма“.  
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай