Заради бума от автокражби през последните месеци в македонската столица Скопие, много нейни жители започнаха да се страхуват за своите автомобили.
Вече няма сигурност дори и на охраняваните паркинги, пише местният ежедневник “Вечер”. Вестникът публикува и снимка, на която се вижда как шофьор е закопчал колата си с верига, за да е по-спокоен./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.