Бащата на култовата песен от зората на чалгата “Радка Пиратка” – Тошко Тодоров, от пет месеца е в дълбок траур. Той за втори път изгуби дете. През ноември 2012 г. родната му дъщеря слага край на живота си, като се хвърля от петия етаж на жилищен блок във великотърновския квартал “Триъгълника”, пише “Телеграф”.
Красавицата Даниела, одрала кожата на баща си, има приятел, който я обича. В трагичния ден тя е в дома на гаджето си. Той отива на лекции, а тя след малко скача от петия етаж и се самоубива. Малко преди да сложи край на живота си, заедно с други колеги, тя е съкратена от фирмата, в която работи. Според нейни познати липсата на работа и финансовата несигурност довели момичето до депресия.
Смъртта на дъщерята разтресла баща й. За 20 години той губи второ дете. Тридесетгодишен той губи двумесечна дъщеря от загадъчна болест, която според лекарите е нелечима. Тошко изпада в депресия и търси спасение в алкохол. Минал през много перипетии , но оцелява. Внезапната смърт на Даниела е нов удар върху изпълнителя. Няколко месеца той обикаля града самотен и вглъбен в себе си.
Въпреки трагедиите Тошко Тодоров продължава да се бори с живота и да поразява познатите си със своя дух. Чалга-динозаварът дори подготвя издаването на нов албум. В него ще има и от старите парчета , и нови балади. /БЛИЦ
ВИЖТЕ В "ШОУ" - ЗАЩО СЕ ПРОПИ ТОШКО ТОДОРОВ