Бойко Борисов е в бившата Правителствена болница, научи БЛИЦ от достоверни източници. Според тях министър-председателят в оставка е постъпил с хипертония.
Към момента Борисов е на системи. Веднага след постъпването му са направени изследвания на сърцето.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!!!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.