Ексклузивно и първо в БЛИЦ: Бойко Борисов е в Правителствена болница

Премиерът в оставка е на системи

https://blitz.bg/obshtestvo/ekskluzivno-i-parvo-v-blic-boyko-borisov-e-v-pravitelstvena-bolnica_news184745.html Blitz.bg

Бойко Борисов е в бившата Правителствена болница, научи БЛИЦ от достоверни източници. Според тях министър-председателят в оставка е постъпил с хипертония.

Към момента Борисов е на системи. Веднага след постъпването му са направени изследвания на сърцето.


ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!!!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай