Бунт срещу маските на "Орлов мост"

Младежите със скрити лица бяха натирени от протеста

https://blitz.bg/stolitsa/bunt-sreshtu-maskite-na-quotorlov-mostquot_news183782.html Blitz.bg

Участниците в протеста в столицата изблъскаха младежи с маски и се обявиха против провокациите. Те обявиха, че протестът е мирен. Един от плакатите, които носят, гласи "Другари политици – станахме на 23 години и пораснахме. Вече не сте ни нужни, вече не желаем "реформи". Искаме различна България - без вас."

Един от участниците призова протестът да приключи и призова утре отново в 18,00 часа на "Орлов мост" да продължат. Той благодари на всички от другите градове, които са се включили. Протестиращите започнаха да се разотиват. Все още кръстовището на "Орлов мост" е блокирано. /БЛИЦ 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай