Протестиращите в столицата освиркаха Народното събрание на път от "Орлов мост" за президенството. Парламентът е охраняван от полиция. Поставени са метални заграждения и полицейски кордон.
Зад протестиращите се движи бус, на който е поставено българското знаме. От него звучи националният химн. Пред парламента участниците в тазвечершния протест скандираха "Всички вън", "Оставка" и "Мафия". На този етап на протеста в столицата няма провокации. /БЛИЦ
Очаквайте подробности в БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.